Bezihlová mezoterapia
Je to prevratná metóda mezoterapie použiteľnej v oblasti tváre, krku, dekoltu, pokožky tela a vlasovej časti. Prevratný systém elektroporácie dosiahne prienik do hĺbky až 4mm do pokožky bez použitia ihiel. Pomocou kladných a záporných pólov sa na pokožke vytvoria mikrokanáliky, cez ktoré sú pomocou nanozómov prenášané látky ako kyselina hyalurónova, vitamíny A, C, E, provitamín B, patentovaná odľahčená kyselina Hyacare, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné v závislosti od druhu použitého koktejlu účinných látok upravených nanotechnológiou.

Metóda, ako sme už spomínali sa používa nielen na pokožku tváre, ale aj na POSILNENIE VLASOVÝCH KORIENKOV vpravovaním koncentrátu NEOHAIR. Prípravok funguje na troch úrovniach - vďaka aktivite rastlinných výťažkov pomáha zvyšovať krvnú cirkuláciu, ktorá vedie k zvýšeniu okysličenia a zavlaženia vlasovej pokožky. Vitamíny v spolupráci s rastlinnými výťažkami bojujú proti radikálom, ktoré napádajú vlasovú štruktúru a nakoniec aminokyseliny, ktoré sú prekurzory keratínu a ďalších proteínov zabezpečujú korienkom správnu výživu a rast. NEOHAIR celkovo zabezpečuje redukciu vypadávania vlasov a zvyšuje rast a priemer vlasu. Odporúčajú sa 4 kúry v priebehu mesiaca a na potencovanie výsledku sa odporúča pokračovanie formou domáceho nanášanie koncentrátu masážou v priebehu ďalšieho mesiaca po ukončení elektoporačného vpravovania.

OŠETRENIE TUKOVÝCH ADIPOV A PREJAVOV CELULITÍDY sa vykonáva vpravovaním koncentrátu so špeciálnym zložením, ktorý pomáha stenšovať tukové zásoby a zjemňovať stupeň celulitídy. Aktívne látky obsiahnuté v koncentráte pôsobia priamo na tukové bunky tým, že zabraňujú tvoreniu ďalších adipocytov a zabezpečujú rozkladanie tukov. Ošetrovanie zabezpečí prehriatie (dočasný zápal) tkaniva, ktoré sa po niekoľkých týždňoch prejavuje merateľným úbytkom tuku v centimetroch. Odporúča sa opakovanie 4 - 6 sedení v týždňových intervaloch. Zároveň odporúčame aj kombináciu s telovou rádiofrekvenciou.  

Elektroporácia je tiež výborným doplnkom LIEČBY JAZIEV A STRIÍ. Keď sa pokožka rapídne napína napr. počas tehotenstva, alebo pri priberaní na váhe či svalovej hmoty, subdermálny kolagén a elastínové vlákna sa poškodia a dehydrujú. Vznikajú viditeľné praskliny a jazvy, známe ako strie. Bezihlová mezoterapia prípravku NEOTONE zabraňuje ich vzniku a reparuje už vzniknuté poškodenia pokožky zabezpečením rezervy biomolekúl s funkciou spevnenia a obnovy bunkových membrán. Spevňuje kolagén a rehydratuje ošetrované oblasti hydrofilmom. Moderný výskum potvrdil jedinečnú schopnosť štruktúr podobných kolagénovým zejuvenizovať pokožku z pod povrchu, stimuluje regeneráciu tkaniva, obnovuje poškodené tkanivá a zvyšuje elasticitu dermy.

Bezihlová mezoterapia ktorej koľvek oblasti sa vykonáva 20 minút.